برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

این موارد رو رعایت کنید تا در افیلیت مارکتینگ موفق باشین

روش های موفقیت در افیلیت مارکتینگ

خیلی از افراد و سایت‌های فعال در افیلیت مارکتینگ اهداف بزرگی در کسب درآمد دارند و بسیار تلاش می‌کنند تا موفق شوند. اما برای کسب درآمد مناسب از افیلیت مارکتینگ نیاز به دانستن مهارت‌های مختلف مانند سئو، طراحی وب‌سایت و کپی رایتینگ است و یا به تیمی نیاز دارید که سایت شما را برای به نتیجه رسیدن در بازاریابی افیلیت بهینه‌سازی کند. در ادامه نکات کلی و مهم برای رسیدن به اهداف برنامه افیلیت را بیان می‌کنیم.

مخاطب خود را بشناسید.

مهم‌ترین نکته برای موفقیت در افیلیت مارکتینگ شناخت مخاطبین برای معرفی مناسب‌ترین محصول به آن‌هاست. اغلب افرادی که به‌تازگی وارد صنعت افیلیت مارکتینگ می‌شوند. هر نوع محصول محبوب و پرفروش را در سایت و بلاگ خود قرار می‌دهند. گذاشتن محصولات مختلف بدون توجه به موضوع وب‌سایت و علائق مخاطبین علاوه بر کاهش بازده افیلیت مارکتینگ، باعث کاهش ترافیک وب‌سایت هم می‌شود.

بهتر است محصولاتی را در وب‌سایتتان معرفی کنید که با موضوع وب‌سایت شما در ارتباط باشد. مثلاً در وب‌سایتی با موضوع دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات فروش پرینتر (با این استدلال که هرکسی به پرینتر نیاز دارد و ممکن است خریداری کند) ایده مناسبی برای افیلیت مارکتینگ نیست. چون مخاطب شما زمانی که در حال مطالعه محتوای وب‌سایت است، به پرینتر یا هر نیاز غیر مرتبط فکر نمی‌کند و همین باعث بی‌توجهی به تبلیغ (ad blindness) می‌شود.

بنابراین خوب است که مخاطبین وب‌سایت خود را بشناسید و متناسب با علایق و نیازهای آنان محصولات را به آن‌ها پیشنهاد دهید.

محتوای باکیفیت در سایتتان منتشر کنید.

موفقیت در افیلیت مارکتینگ به افزایش ترافیک وب‌سایت وابسته است. تولید محتوای مستمر هم باعث بهبود سئوی سایت و افزایش ترافیک وب‌سایت می‌شود.

برای افزایش ترافیک وب‌سایت پیشنهاد می‌کنیم مطلب راهکارهای افزایش ترافیک وبسایت  را بخوانید.

تولید محتوا باید مرتبط با موضوع وب‌سایت و علایق مخاطبان شما باشد تا مخاطبینی همیشگی پیدا کنید. آنچه ترافیک وب‌سایت را بالا می‌برد، نباید بازدیدکنندگانی باشند که برای اولین بار به سایت بیایند. درواقع ما با بهبود سئو بازدیدکنندگان جدید را با سایت خود آشنا می‌کنیم و با محتوای مفید و ارزشمند او را به مخاطب همیشگی وب‌سایت خود تبدیل می‌کنیم.

در افیلیت مارکتینگ صادقانه عمل کنید.

همیشه محصولاتی را در سایتتان پیشنهاد دهید که به مفید و مرغوب بودن آن ایمان دارید. در معرفی محصول صادق باشید و توضیحات مبالغه‌آمیز درباره محصول ندهید. درواقع این بازدیدکننده‌های وفادار هستند که ترافیک را برای  وب‌سایت حفظ می‌کنند. مبالغه و یا معرفی محصول بی‌کیفیت باعث می‌شود که مخاطبین اعتماد خود به وب‌سایت را از دست بدهند. آنگاه آن مخاطبین را از دست می‌دهید و این مسئله در ترافیک وب‌سایت شما هم اثر خواهد گذاشت.

ویدئویی درباره محصول موردنظرتان منتشر کنید.

مخاطبان دوست دارند قبل از خرید محصول آن را ببینند. انتشار ویدئو دید مناسب‌تری برای خرید محصول می‌دهد. همچنین این کار باعث می‌شود، مخاطب سریع‌تر محصول را برسی کنید و تصمیم‌گیری کند. زیرا خواندن متن‌های طولانی حتی در زمان خرید محصول، برای هرکسی خسته‌کننده خواهد بود. فراموش نکنید که در انتهای ویدئو یک جمله مناسب برای فراخوانی برای عمل یا

CTA داشته باشید تا مخاطب را تشویق به کلیک بر روی لینک افیلیت کنید.